Могилянська Стратегічна Аґенція

“Могилянська стратегічна аґенція” є платформою для реалізації інтелектуального потенціалу спільноти Києво-Могилянської академії та бізнес-школи у різноманітних формах консалтингової, дослідницької та практичної діяльності на проектній основі. Створена та існує не для прибутку.

Логіка платформи дозволяє фахівцям, що розділяють засадничі принципи роботи Аґенції, приєднуватись як до запропонованих проектів власне Аґенцією, так і ініціювати власні проекти стратегічного розвитку для реалізації спільно з партнерами, ініціативи трансформаційного характеру для розвитку бізнесу, громадянського суспільства, регіонального розвитку, розвитку міст та територій, культури, арт-середовища та навчального простору в Україні, української держави в цілому.

Стратегічний підхід, трансформаційне лідерство, лідерство служіння, системне мислення, та гуманітарні засади у підходах до розвитку суспільства - це принципи, на яких об’єднуються фахівці М-С-А. Вони є засадничими у підходах Могилянської стратегічної аґенції, відповідають її цінностям, та спеціалізації школи думки, що формується у могилянському середовищі.

Кейси, методології та інші наробки, що створюються у проектах та на платформі Аґенції, використовуються у навчальних підходах та матеріалах Києво-Могилянської бізнес-школи.